Здорове красиве волосся, в наш час це візитна картка жінки! У чому користь шовкових резинок для волосся і які вони бувають, про це наша стаття.
Бренд “SilkTech” працює на ринку України з літа 2020 року. Ми вибрали для себе спеціалізацію – шовкові вироби для краси та здоров’я волосся. За цей час нашими клієнтами стали понад 15000 чудових дівчат та жінок. Продукцію нашого бренду почали продавати салони краси та трихологи в Україні. Тому дані у нашій статті взяті з особистого досвіду нашого бренду.
Провівши опитування серед клієнтів і спираючись на власний досвід ми стверджуємо, що найбезпечнішими тканинами, для здоров’я та краси волосся, є:
— вироби зі 100% гладкого шовку — купити резинки зі 100% шовку ви можете тут.
— вироби із шовку-сатину Армані — купити резинки із шовку-сатину Армані ви можете тут
І основний принцип, завдяки якому саме шовкові резинки корисні для волосся – це гладкість і гнучкість, повітропроникність даних тканин. І провівши багато опитувань у клієнтів, протягом довгої експлуатації, ми стверджуємо, що як натуральний, так і штучний шовк однаково корисні для краси та здоров’я волосся.
Найшкідливішими для здоров’я та краси волосся є
– Металеві шпильки (їхнє нагрівання або охолодження збільшує ламкість волосся в кілька разів)
– резинки з шорсткої тканини – джинсові, коттонові та ін. (Дана тканина піднімає лусочки волосся при фіксації і збільшує його ламкість)
-Резинки зі звичайного пластику (тверда структура матеріалу передавлює волосся)
– резинки зі всілякими прикрасами у вигляді намистин і залізних фіксаторів (рекомендуємо їх використовувати для святкових випадків, у щоденному носінні вони можуть травмувати структуру волосся)
— і, звичайно, стрес, незбалансоване харчування, неправильний догляд і поганий сон.
Тож давайте поговоримо про користь шовкових резинок для волосся.
Ми рекомендуємо резинки зі 100% шовку, якщо
ви блондинка, і вам потрібна дбайлива фіксація
ви шукаєте аксесуар, який показуватиме вашу любов до себе
ваше волосся постійно ламається і залишається на резинці
ви відчуваєте стягнутість волосся, при фіксації звичайною резинкою і це призводить до головного болю
вам набридли заломи на волоссі, після того як ви розпускаєте хвіст. Шовкові та сатинові резинки не залишають заломи на волоссі
ви хочете відростити довге волосся
якщо ви шукаєте VIP подарунок для своєї подруги, мами чи для себе коханої.
Якщо говорити про користь сатинових резинок для волосся, всі вищевказані пункти актуальні для шовку-сатину Армані. Крім пунтка 1. Так як освітлене волосся потребує більш трепетного і м’якого догляду, рекомендуємо освітленим блондинкам фіксувати волосся резинками зі 100% шовку.
Якщо ж ви володарка натурального кольору волосся, кучерявого волосся або ваше волосся пофарбоване без освітлення – ми рекомендуємо вам шовк-сатин Армані. Шовк-сатин Армані, це матеріал в основі якого поліестрова або віскозна нитка з тригранною структурою, нитку скручують у правильному порядку і ми отримуємо гладку тканину, яка не піднімає лусочки волосся і забезпечує надійну фіксацію волосся без навантаження на волосяні цибулини.
Переваги резинок із шовку-сатину Армані:
- добре тримає волосся (середню густоту в 2 обороти), без навантаження на волосяні цибулини
- запобігають посіченню волосся
- гладка та пружна поверхня тканини дбайливо взаємодіє з лусочками волосся
- резинки не пушаться і не мнуться
- довговічні в носінні
- блищать і виглядають як прикраса на вашому волоссі
- гарантія на шви 1 місяць
Що таке шовк, як його створюють?
Шовк – це натуральна еластична тканина, яку виробляють із ниток тутових шовкопрядів. На сьогоднішній день основним виробником шовку у світі є Китай. Зроблений у цій країні шовк дизайнери цінують за високу якість. Історія цієї тканини почалася кілька тисяч років тому в Китаї, після того, як шовковичного шовкопряда поселили в саду імператора. Через яскравий блиск та інші властивості одяг із цієї тканини могли собі дозволити лише представники знаті. Китайські майстри довгі роки зберігали під найсуворішою забороною секрет створення шовку, тому виробляти його змогли в інших країнах лише у минулому столітті.
Виробництво шовку є кропітким і довгим процесом, який потребує акуратності та максимальної уваги. В останні роки низку процесів автоматизували, проте основні проводять, як і тисячу років тому.
Нитки шовку навколо себе створює гусениця шовкопряда, перш ніж перетворитися на метелика. Цей процес займає кілька днів. Після цього працівники обробляють парою кокони, через що гусениця гине і розмотують нитки для створення тканини вищої якості. Варто зазначити, що при створенні вареного шовку використовують кокони, які вже покинули метелики, проте тканина з таких ниток виходить шорсткою і вважається другосортною.
Чи шкідливий шовк для волосся
За роки виробництва шовку китайці помітили, що у робітниць у віці шкіра на руках стала дуже ніжною, завдяки чому тканину почали використовувати для покращення зовнішності. І до цього дня шовк є одним із перших засобів у косметології.
За даними експертів, таку суперсилу шовк отримав завдяки своєму складу, а саме нитка складається з білка, вірніше комплексу білкових сполук, до якого входить серицин та фіброїн, за біохімічним складом вони близькі до білків шкіри.
Протеїни шовку на 100% безпечні та універсальні для всіх типів волосся та шкіри. Він забезпечує захист, пом’якшення, зміцнює структуру і не допускає посічених кінчиків волосся. Ці його властивості змушують виробників додавати шовк у шампуні, кондиціонери, засоби догляду та укладання. Крім того, з шовкової тканини виготовляють вироби для полірування волосся і резинки.
виготовляють вироби для полірування волосся і резинки.
Переваги та недоліки шовкових резинок
В останні роки повертається мода на використання об’ємних резинок, які виготовляють з різних тканин, проте в цьому випадку шовк став ідеальним варіантом, оскільки резинки з нього мають ряд переваг:
- Такі резинки мають гладку поверхню, тому резинка не піднімає лусочки волосся, а лише плавно ковзає по ньому, завдяки чому волосся не ламається і плутається.
- Як відомо, при частому використанні шпильок і гумок для волосся можуть з’явитися кінчики, що січуться, проте з шовковими резинками цього не трапиться, так як завдяки своєму складу шовк запобігає розшаровуванню волосся.
- Завдяки розкішному блиску шовкові резинки виглядають на волоссі як прикраса, тому модниці з легкістю можуть зробити будь-який образ стильним.
У шовкових резинок є лише один недолік, який багато хто навіть не вважатиме таким, а саме: вони вимагають певного догляду. Резинки не тільки потрібно прати вручну і сушити не на відкритому сонці та опалювальних приладах, а й берегти від кігтів тварин і розправляти перед кожним використанням.
На закінчення можна сказати, що шовк дуже корисний для волосся будь-якого типу та довжини, тому шовкові резинки просто необхідні кожній представниці прекрасної статі та чоловікам, які також відрощують довге волосся. Головною перевагою резинок з шовку є те, що чим частіше ви їх носите, тим краще виглядатиме ваше волосся.